درباره ی ما

داروخانه ی رِکس در سال ۱۳۸۵ به صاحب امتیازی دکتر عباس رجب زاده - مؤسس و مسئول فنی - تأسیس گردید. از آغاز کار هدف ما ارائه خدمات مناسب و تأمین رضایت مشتریان بوده است.

با توجه به این مسئله که بیشتر مراجعات به داروخانه، غیر دارویی و صرف خرید مکمل های غذایی و ورزشی، محصولات آرایشی و بهداشتی و موارد این چنینی می باشد، ما همواره در تلاش بوده ایم تا برترین برندهای موجود در کشور را از میان بهترین تأمین کنندگان انتخاب نموده و به مشتریان عرضه کنیم.

در راستای این هدف، در سال 1397 داروپلاس به عنوان وب سایت رسمی داروخانه ی رکس راه اندازی کردیم. امید بر این است که استفاده از این داروخانه اینترنتی بتواند موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ی مشتریان عزیز و کمک به حفظ و نگهدای محیط زیست گردد.

به علاوه تلاش ما بر این است که مشتریان محترم بتوانند قبل از خرید محصولات غیر دارویی داروخانه، اطلاعات علمی و کاربردی مورد نیاز برای خرید خود را از طریق این وبسایت کسب نمایند.

چشم انداز

ما می خواهیم انتخاب اول مشتریان داروخانه های اینترنتی در سطح کشور باشیم و به مرجع اول ارائه مطالب علمی و جامع، مرتبط با محصولات تبدیل شویم.

ماموریت

مأموریت ما، ارتقاء سطح سلامتی و کاهش بیماری از طریق ارائه برترین محصولات در بستری علمی، آموزشی و سلامت-محور می باشد.

ارزش ها

  • اخلاق گرایی : رفتار ما توام با صداقت، خوش رویی و احترام است.
  • حرفه ای گری : ما به ارائه بهترین خدمات برای مشتریان مان متعهد هستیم.
  • جمع گرایی : ما محیطی جذاب، توأم با آرامش برای افرادی که همکاری با ما را انتخاب می کنند، فراهم می کنیم.
  • فرد گرایی : ما محیطی را فراهم می کنیم تا افراد بتوانند در آن از توانایی های خود حداکثر استفاده را داشته باشند.
  • نوآوری : ما تلاش داریم تا همه ی امور با ذهن باز، خلاقانه و نوآورانه انجام پذیرد.
  • مسئولیت اجتماعی : ما به منظور رسیدن جامعه به سلامت و رفاه تلاش می کنیم و به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی های زیست محیطی متعهد هستیم.